Sinema Haberleri

SETTAR TANRIÖĞEN'İN YERİNE KIZILCIK ŞERBETİ'NDE OYNAYACAK İSİM BELLİ OLDU

26 Şubat 2024 Pazartesi 22:44

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisindeki Abdullah rölünü üstlenen ve geçirdiği beyin kanaması sonucu tedavisine hastanede devam edilen oyuncu Settar Tanrıöğen'in yerine diziye dahil olacak oyuncunun ismi açıklandı.  
Oyuncu değişikliği hakkında Show TV'den yapılan basın açıklamasında şöyle denildi: "Yapımını Gold Film'in üstlendiği, Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti'nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen'in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.
Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen'e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır..."Diğer Haberler