Sinema Haberleri

ŞAHAN GÖKBAKAR İLE ATA DEMİRER'DEN KARŞILIKLI 'UYGAR' MESAJLAR

26 Mayıs 2022 Perşembe 21:14

Çekimleri Erdek'te devam eden Ata Demirer'in yeni filmi Bursa Bülbülü setinden ilk fotoğrafların sosyal medyada yer almasından sonra Demirer'in canlandırdığı Cengiz Sezen karakterinin giysileri Recep İvedik'e benzetilince ilk yorum Şahan Gökbakar'dan geldi. Gökbakar, Twitter hesabından "Recep İvedik ikonik bir karakter olduğu için benzetilmesi normal. Benim için sorun yok. Ata değerli bir komedyen.Yolu açık olsun, inşallah gişesi de benzesin🙏 ama geçmesin tabi🤣🤣" yorumunu yaptı. 

Şahan Gökbakar'ın tweetine yanıt veren Ata Demirer de "Çok kibarsın kardeşim benim 🙏 sağol var ol🎬 Biz gideriz filmler kalır gönüller bir olsun sinemalar dolsun inşallah 💕" yorumunda bulundu. 

İki komedyenin karşılıklı uygar davranışı sosyal medyada büyük beğeni aldı. Bazı Twitter kullanıcıları böyle medeni yaklaşımlar görmeyi ne kadar özlediklerini belirtti.

Erşan Kuneri disizinde rol alan Zafer Algöz, Gibi dizisiyle Erşan Kuneri'yi kıyaslayan bir twitter kullanıcısına  "Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek." ve "Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim." diye yanıt yazmış ve tepki çekmişti. Diğer Haberler