Sinema Haberleri

'DISNEY PLUS'IN TÜRKİYE YAYINI BAŞLADI

14 Haziran 2022 Salı 15:11

Disney'in dijital platformu Disney Plus, bugünden itibaren Türkiye'de de yayına başladı.

Disney+’ı (Disney Plus) izlemek isteyen Türkiye’deki kullanıcılar, üyelik ücreti aylık 34.99 TL veya yıllık 349.90 TL karşılığı platforma erişilebiliyor.

Türkiye’ye özel olarak hazırlanmış bir içerik seçkisi ve yayın akışı olan Disney+; 170'i orijinal 1000'den fazla film, 16 binin üzerinde bölümden oluşan 400’den fazla dizi, belgesel ve özel içerik arşivi ve yerli orijinal yapımları platformunda sunuyor.

 

Star Wars içerikleri

Daha önce duyurulduğu gibi üyeler platformda, Star Wars’un Disney+ orijinal içerikleri olan 'The Book of Boba Fett' ve her iki sezonuyla 'The Mandalorian'ın yanı sıra heyecanla beklenen 'Obi-Wan Kenobi' dizilerine erişebiliyor.

 

Marvel filmleri

Kullanıcılar ayrıca Shang-Chi ve On Halka Efsanesi, Eternals, Avengers: Endgame, Captain Marvel, Black Widow'u içeren 60'tan fazla Marvel filmi ve Ms. Marvel, Loki, WandaVision ve Hawkeye dahil 80’den fazla Marvel serisini izleyebiliyor.

 

Pixar animasyonları

'Oyuncak Hikayesi' serisinin tamamı, iki Oscar ödüllü 'Soul', Oscar Ödülü adayı 'Luka' ve son dönemin sevilen animasyonlarından 'Kırmızı' ile bundan sonra yayınlanacak tüm Disney ve Pixar içerikleri de Disney+’ta olacak. Oscar ödüllü Enkanto: Sihirli Dünya, Karlar Ülkesi filmleri ve Walt Disney Animation Studios'a ait 100'den fazla yapımının yanı sıra Raya ve Son Ejderha ve Mulan (2020) gibi Disney filmleri de platformda yerini alan içerikler arasında bulunuyor.Diğer Haberler

CNBC-E BUGÜN YAYINDA!
CNBC-E BUGÜN YAYINDA!
10 Haziran 2024 Pazartesi 10:06

PARMAĞIN SAHİBİ GELİYOR
PARMAĞIN SAHİBİ GELİYOR
06 Haziran 2024 Perşembe 10:54