Müzik Haberleri

İSTANBUL HALİÇ FESTİVALİ (ÜCRETSİZ) BAŞLIYOR

04 Mart 2024 Pazartesi 13:25

Haliç Tersanesi’nin ev sahipliği yaptığı İstanbul Sanat, İstanbul Haliç Festivali’yle müziğin coşkusunu İstanbul taşıyor. Şehrin yeni kültür sanat ve yaşam merkezi İstanbul Sanat’ta 4-9 Mart tarihlerinde  ücretsiz açıkhava konserleriyle çok sevilen sanatçıları ağırlayacak. Açılışını 4 Mart Pazartesi akşamı 19.00’da Kolektif İstanbul konseriyle açılacak festival, saat 21.00’de ise Goran Bregović and Wedding Funeral Band’i ağırlayacak. Aga B ve Bandosu, Şanışer & Sokrat & Kamufle, Anatolian Session, Hey! Douglas, Bedük, Büyük Ev Ablukada, Yasemin Mori, Ece Seçkin ve Duygu Soylu’nun sahneye çıkacağı İstanbul Haliç Festivali’nin kapanış konserini ise KÖFN verecek. Kapı açılış saati 15.00.
Ayrıca, kurulan panayır alanında ziyaretçiler, konserlerin başlama saati 19.00’a kadar Kadın Emeği Pazarı’nda alışveriş yapabilecek; Beltur alanlarından yiyecek ve içecek temin edebilecekler. 
Karnaval oyunlarının da bulunduğu panayır alanında İstanbulluları ayrıca, eskiden hem Tarihi Yarımada’ya hem de Haliç bölgesine temiz su taşıyan Bozdoğan Su Kemeri’nin yer aldığı bir deneyim ekranı bekliyor. Can Memişoğulları’nın, konseptini iklim krizinden yola çıkarak tasarladığı deneyim ekranı, önünden geçen insanlarla etkileşime girecek. 
Adres: Emekyemez Mah. Refik Saydam Cad. No:45 Beyoğlu/İstanbulDiğer Haberler

FRANÇOISE HARDY YAŞAMINI YİTİRDİ
FRANÇOISE HARDY YAŞAMINI YİTİRDİ
12 Haziran 2024 Çarşamba 10:03

KANAT GÜR YAŞAMINI YİTİRDİ
KANAT GÜR YAŞAMINI YİTİRDİ
08 Haziran 2024 Cumartesi 21:00

SEX PISTOLS'TAN SÜRPRİZ KARAR
SEX PISTOLS'TAN SÜRPRİZ KARAR
06 Haziran 2024 Perşembe 12:23

BEATLES'I HANGİ İSİMLER OYNAYACAK?
BEATLES'I HANGİ İSİMLER OYNAYACAK?
06 Haziran 2024 Perşembe 11:47