YENİ VİZYON FİLMLERİ

Bu haftanın programında on film var:

Dersu Yavuz Altun'un yönettiği ve Deniz Telek, Özlem Aktaş, Çağlar Tüfekçi ile Umut Keleş'in oynadığı Ayaz,

Yorgos Lanthimos'un yönettiği ve Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan ile Alicia Silverstone'un oynadığı Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing of a Sacred Deer),

Sibel Tunç'un yönettiği ve Ahmet Kayakesen, Serdar Sezgin, İlay Erkök ile Arzu Oruç'un oynadığı Seni Gidi Seni,

Mehmet Kütük'ün yönettiği ve Oğuzcan Ulu, Bahar Dokur, Savaş Özkul ile Sumru Topuz'un oynadığı Bizim Küçük Günahlarımız,

Burçak Üzen'in yönettiği ve Güven Kıraç, Birsen Dürülü, Ali Uyandıran ile Bülent Çolak'ın oynadığı Beginner,

Zack Snyder'in yönettiği ve Gal Gadot, Amber Heard, Jason Momoa ile Diane Lane'in oynadığı Justice League: Adalet Birliği (Justice League),

Karsten Kiilerich ile Richard Claus´un yönettiği animasyon Küçük Vampir 3D
(The Little Vampire 3D),

Tomas Alfredson´ın yönettiği ve Rebecca Ferguson, Michael Fassbender, Toby Jones, J.K. Simmons, Val Kilmer, Chloe Sevigny, Charlotte Gainsbourg´un oynadığı Kardan Adam (The Snowman),

Claire Denis´nin yönettiği ve Juliette Binoche, Xavier Beauvois, Josiane Balasko, Sandrine Dumas, Philippe Katerine, Alex Descas, Valeria Bruni Tedeschi, Gerard Depardieu´nün oynadığı İçimdeki Güneş (Un beau soleil intérieur),

Burak Aksak´ın yönettiği ve Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk´ün oynadığı Sen Kiminle Dans Ediyorsun?.

Haberin devamı için tıklayın.
Superman'e olanlar, Bruce Wayne'in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince'in yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar. Ancak, bu eşsiz kahramanlardan, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash'tan oluşan takıma rağmen gezegeni felaketten kurtarmak için geç kalmış olabilirler.
Haberin devamı için tıklayın.
Steven Murphy başarılı bir cerrah, eşi Anna ise göz doktorudur. Çiftin iki çocuklarıyla beraber mutlu ve sağlıklı devam eden aile hayatı, Steven'ın babasını kaybetmiş bir genç olan Martin'i himayesine almasıyla raydan çıkar. Beraberinde bazı karanlık sırlar da getiren Martin aile fertleriyle giderek yakınlaşırken, Steven Mrphy'nin çocukları ansızın yemeden içmeden kesilir ve yürüyememeye başlarlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Seçkin bir cinayet timinin baş dedektifi, kışın ilk karında ortadan kaybolan bir kurbanı soruştururken yakalanması zor bir seri katilin yeniden eyleme geçmiş olabileceğinden korkmaktadır. Polisin, düşüncesi bile hoş olmayan bu kötülüğü bir sonraki kar yağışından önce alt edebilmesi için keskin zekalı Katrine Bratt´in ardımıyla on yıllık kapanmayan vakalar ve bu korkunç yeni vaka arasında bir bağ kurması gerekecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Dünyanın en romantik şehrinde bile aşkı bulmak kolay olmayabilir. Paris´te yaşayan, boşanmış bir ressam. Hayata sımsıkı tutunan, her anı dolu dolu yaşayan bu kadının adı, Isabelle. Hayatını kendi kurallarına göre yaşayan, kendini korumak için sınırları olan ama yaşadığı onca şeye rağmen umudunu yitirmeyen bir kadındır Isabelle. Belki de şans pek yüzüne gülmediği için aşkı bu kadar tutkulu yaşar, belki de Paris´in büyüsüne kapılır zaman zaman. Aşk hikâyesinde aktörler değişse de sonuçlar Isabelle için hep aynıdır: hayal kırıklığı ve yalnızlık. Isabelle´in aradığı mutluluğu bulabilmesi için önce yanlış yerlere baktığını fark etmesi gerekecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Yıllar önce dul kalmış olan Faruk'un taksi durağındaki arkadaşları ve şen şakrak komşusu dışında hayattaki tek yakını, İngiltere'deki torunudur. O'nun velayetini alabilmek için umutsuzca İngilizce öğrenmeye çabalar.
Haberin devamı için tıklayın.
Birbirinden uzak gibi görünen ama iç içe geçmiş hayatların akıl almaz rastlantılarla biraraya gelişinin doğurduğu macera dolu bir aşk hikâyesi.
Haberin devamı için tıklayın.
Rudolph adındaki küçük vampirin ailesi acımasız bir vampir avcısının tehdidi altındadır. Küçük Rudolph ailesinin tehdit altında olduğu tam da bu sıralarda kendi yaşlarındaki bir ölümlü ile tanışır. Tony adındaki bu küçük çocuk eski şatolar, mezarlıklar, ıssız yerler gibi korkutucu şeyler ile de çok ilgilidir. Arkadaş olan ikili Rudolph'un ailesini kurtarmaya çalışacaktır.
Haberin devamı için tıklayın.
Anne ve babasını kaybetmiş, intiharı bile düşünecek kadar zor günlerden geçen Aysel´in hayattaki en büyük tutkusu dans etmektir. Şengül´ün dans okulunda çalışmaya ve büyük para ödülü olan bir yarışmaya katılmaya karar vermesiyle hayat ona heyecanlı günler sunmaya başlayacaktır.
Haberin devamı için tıklayın.
Bayrampaşa'da doğan taksici Bülent ve döşemeci Sedat, mahalle kültürü ile büyümüş olan iki bıçkın delikanlıdır. Çocukluklarından bu yana kendilerine hem abilik hem babalık yapan Tarık abilerinin dolandırıldığını öğrenen ikili, onu kurtarmak için işe koyulurlar ve bol aksiyonlu bir serüvene yelken açarlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Hasan, başka bir erkekle kaçan yengesini, sülalenin üstüne leke düşmesinden korkan akrabalarının kışkırtmasıyla, kucağında çocuğu Ayaz varken öldürmüştür. Çok derin bir pişmanlık ve kandırılmışlık duygusuyla hapishanede geçen günleri son bulup çıktığında artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. İş bulmak eski bir mahkum için çok zor olduğu gibi kimsesiz kalmasına sebep olduğu yeğeni Ayaz'ın da sorumluluğunu üstlenmek zorundadır.
Haberin devamı için tıklayın.
1 -
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0