YENİ VİZYON FİLMLERİ

Bu haftanın programında yedi film var:

Peter Dukes'un yönettiği ve Skeet Ulrich, Sean Young, Randy Wayne ile Christine Donlon'un oynadığı Kaçış Odası (Escape Room),

Agnieszka Holland'ın yönettiği ve Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszal ile Patrycja Volny'nin oynadığı İz (Pokot - Spoor),

Matthew Vaughn'ın yönettiği ve Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton ile Mark Strong'un oynadığı Kingsman: Altın Çember (Kingsman: The Golden Circle),

Sermiyan Midyat'ın yönettiği ve Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı ile Josh Folan'ın oynadığı Ay Lav Yu Tuu,

Hakan Şahin'in yönettiği ve Gökhan Keser, Cemal Hünal, Ceren Kaplakarslan ile Hülya Şen'in oynadığı Atçalı Kel Mehmet,

Cemil Ağacıkoğlu´nun yönettiği ve Serkan Ercan,Ilgaz Kocatürk, Kenan Bal´ın oynadığı Tarla,

Asghar Farhadi´nin yönettiği ve Golshifteh Farahani, Shahab Hosseini, Merila Zare´i, Taraneh Alidoosti´nin oynadığı Elly Hakkında (Darbareye Elly).

Haberin devamı için tıklayın.
Karargâhları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, yolculukları onları, Statesman adında ABD´de birleşik casus organizasyonunun keşfine götürür. Ajanlarının gücünü ve sınırlarını sınayan yeni macerada, bu seçkin iki gizli örgüt, dünyayı kurtarmak ve acımasız bir ortak düşmanı yenmek için bir araya gelirler. Bu Eggsy için alışkanlık haline gelen bir şeydir.
Haberin devamı için tıklayın.
Yıllardır Almanya'da yaşayan Ahmet tekrar İran'a dönünce eski dostlarıyla, Hazar Gölü'nün kıyısında tatil yapmaya karar verir. Tatili planlayan Sepideh, kızının anaokulu öğretmeni Elly'yi de davet eder. Bu genç kadını, Almanya'da geriye mutsuz bir evlilik bırakan Ahmet ile tanıştırmak istiyordur. Elly aralarına katılır fakat ortadan kaybolur. Sırlar ortaya çıkmaya başladığında kimse gerçeklerle yüzleşmeye hazır değildir.
Haberin devamı için tıklayın.
Korku filmi tutkunu Jeff ve Ben, kız arkadaşları Jess ve Angie'yi de ikna ederek kaçış odası deneyimini yaşamak için Los Angeles'ın en iyi kaçış odalarından birine giderler. Dört gencin, bu karanlık detaylarla dolu odadan kaçabilmeleri için 55 dakikaları vardır. Dakikalar ilerledikçe odada yalnız olmadıklarını, duvara zincirle bağlı, maskeli birisinin daha bulunduğunu fark ederler. Hayatta kalmanın tek yolu, bu oyunu devam ettirmektir.

Haberin devamı için tıklayın.
Hayvan hakları savunucusu Janina, kasabada öğretmenlik yapmaktadır. Dağ evinde tek başına huzurlu bir hayat yaşayan Janina'nın çok sevdiği iki köpeği ansızın ortadan kaybolur ve bir komşusu öldürülür. Çok geçmeden kasabada başka esrarengiz cinayetler de işlenir. Kasaba halkı ve polisin araştırmalarının sonuçsuz kalması üzerine Janina, bu esrarengiz olayların izini kendisi takip etmeye başlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Köyden kaçıp dağlara sığınan Mehmet, efeliğin geçerli kurallarını örenir, birkaç yıl içerisinde, Aydın dağlarının en ünlü efesi olur. Keyfi vergiler ve baskılar halkı canından bezdirmiştir. Tam bu anda, Osmanlı'nın idari yapıdan çekilmiş olması Atçalı Kel Mehmet için de bir fırsat sunar. Kuyucak'ta çakılan kıvılcım Muğla'ya kadar geniş bir bölgeyi etkisi altına alır. Halk, efelerin yardımıyla yerel zorbalardan kurtulur.
Haberin devamı için tıklayın.
Borçlarını kapatmak için son çare olarak memleketteki tarlayı satmayı düşünür. Babası çekimser davransa da annesi ikna eder; böylece tarlayı Tarık'a vermeyi kabul ederler. Fakat küçük kardeş Emre, abisine yardımcı olmak için onunla beraber İstanbul´a gidecektir. Tarık istemeye istemeye küçük kardeşiyle İstanbul´a doğru yola çıkar. Fakat bu yolculuk ikisine de hiç tahmin etmedikleri yeni kapılar açacaktır.
Haberin devamı için tıklayın.
Amerika'da eğitim alıp köyü Tınne'ye dönen İbrahim'in iki kültür arasında yaşadıklarını neşeli ve kendine has mizahi bir üslûpla beyazperdeye taşıyan Sermiyan Midyat, ikinci hikâyede de bu farklılıklardan besleniyor. Tınne Köyü'ne Amerikalı bir gelinin gelmesiyle başlayan macera, bu kez İbrahim'in Amerika macerası ile devam ediyor. Filmde neredeyse tüm Amerika'nın kalkıp Tınne'ye gelmesiyle kahkaha dolu olaylar birbirini izliyor.
Haberin devamı için tıklayın.
1 -
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0