YENİ VİZYON FİLMLERİ

Bu haftanın programında sekiz film var:

Kevin MacDonald'ın yönettiği ve Kevin Costner, Whitney Houston, Aretha Franklin ile Bobby Brown'ın oynadığı biyografik belgesel film Whitney,

Cem Karcı´nın yönettiği ve Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü, İlker Aksum´un oynadığı Her Şey Seninle Güzel,

Steve McQueen'in yönettiği ve Viola Davis, Elizabeth Debicki, Michelle Rodriguez ile Liam Neeson'ın oynadığı Dul Kadınlar (Widows),

İsmail Hakkı Koç'un yönettiği ve Burak Alkaş, Fercan Bay, Murat Övüç ile Kadir Gültekin'in oynadığı Çift'lik Bank: Tosun Firarda,

David Yates´in yönettiği ve Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Katherine Waterston, Jude Law, Zoe Kravitz, Carmen Ejogo´nun oynadığı Fantastik Canavarlar: Grindelwald´ın Suçları (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald),

Fatih Hasanoğlu´nun yönettiği ve Furkan Düzen, Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen, Biray Dalkıran´ın oynadığı Cin Tepesi,

Marina Nefedova´nın yönettiği animasyon Prenses ve Ejderha (The Princess and the Dragon),

Kemal Danacı´nın yönettiği ve Seymen Aydın, Onur Yaprakçı, Kübra Dilara Çelen, Çetin Altay, Sinan Bengier, Begüm Polat´ın yönettiği Koyver Gitsin.Haberin devamı için tıklayın.
Karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander´ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanır. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı; büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander´dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir...

Haberin devamı için tıklayın.
Çağdaş Chicago´da yaşanan kargaşa döneminde, Veronica, Alice, Linda ve Belle kaderlerini kendi ellerine alıyor ve kendi koşullarıyla bir geleceği hazırlamak için bir araya geliyorlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Deniz bir türlü unutamadığı hayatının aşkı olan Emre´yi kaybedeceğini anlayınca kendisini İzmir´de bulur. Rakibi Melisa umduğundan daha çetin ceviz çıkınca olmazsa olmazı, zor zamanlarında koştuğu Bulut´tan yardım ister.

Haberin devamı için tıklayın.
Whitney, Whitney Houston´ın müzik dünyasının zirvesine çıkışı, oradan yavaş yavaş ve birçok şey kaybederek inişinin daha önce hiç anlatılmamış hikâyesinini gözler önüne seriyor.

Haberin devamı için tıklayın.
Yedinci yaş gününde yaşadığı şatoda hiç bilmediği odalar keşfeden Prenses Barbara, bulduğu sihirli kitap sayesinde Harikalar Diyarı´na gider. Ejderhalar, renkli yaratıklar ve cücelerle dolu bu dünyada maceralar yaşamaya başlayan Barbara, orada karşılaştığı kişilerden, yaşadıkları şatoda o daha çocukken ortadan kaybolan annesine ulaşabileceği sihirli bir ayna olduğunu öğrenir. Sihirli aynaya ulaşmak için Harikalar Diyarı´nda tanıştığı arkadaşı Dragoşa isimli ejderhayla eve geri dönen Barbara, annesini bulabilmek için son bir maceraya çıkacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Aynı hastanede tedavi gören Cenk ve Tosun arkadaş olur. Hastanede birbirlerine destek olan ikili taburcu olduktan sonra da ilişkilerini sürdürürler. Cenk cep telefonundan sürekli çiftlik adlı oyunu oynamaktadır. Oyunu merak eden Tosun, gerçek bir çiftlik kurarlarsa oyunun daha inandırıcı olacağını ve bu sayede çok para kazanacaklarını düşünür. Cenk ve Tosun bu sayede birçok insanı dolandıracaktır.
Haberin devamı için tıklayın.
Samet´in sevdiği kızla evlenebilmesi için sadece 3 günü vardır. Samet ya evlenmek için gereken parayı bulacak ya da hayallerine veda edecektir. Samet ve abi yerine koyduğu Ferhat, bu meseleyi çözmek için, başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde yola koyulacak, tek güvendikleri Settar Hoca bile, bu iki kafadarı tehlikeli yolculuklarından vazgeçiremeyecektir.

Haberin devamı için tıklayın.
Bu film, Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen'in paranormal olayları araştırdıkları youtube kanalları Bilinmeyen'in, profesyonel bir ekipten destek alarak yaptıkları cin görüntüleme yolculuğunun herhangi bir dijital efekt eklenmeden montajlanmış halidir. Fatih ve Furkan, yerel halkın "Cin Tepesi" adını verdiği köyde cin görüntülemeyi başardı ancak kameraları yetersiz kaldı. Profesyonel bir ekiple tekrar "Cin Tepesi"ne gittiler.
Haberin devamı için tıklayın.
1 -
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0
125
0