YENİ VİZYON FİLMLERİ

Bu haftanın programında 10 film var:

Guillaume Canet'in yönettiği ve Guillaume Canet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche ile Philippe Lefebvre'nin oynadığı Rock'n Roll,

Sang Ho Yeon'un yönettiği ve Yoo Gong, Soo An Kim, Yu Mi Jung ile Dong Seok Ma'nın oynadığı Zombi Ekspresi (Train to Busan),

Falcon'un yönettiği ve Onursal Özokçu, Osman Ovalı, Durmuş Ünal ile Fırat Tanış'ın oynadığı Kiki ile Miki: Alatura,

Rich Ragsdale'in yönettiği ve Scout Taylor Compton, James Landry Hebert, Mark Boone Junior ile Michael S. New'in oynadığı Ruhlar Evi (Ghost House),

Aykut Can Demirel'in yönettiği ve Ebru Eker, Berkan Tutu, Buğra Han Kirişoğlu ile Hakan Tutu'nun oynadığı Bezm-i Ezel,

Christopher Nolan'ın yönettiği ve Kenneth Branagh, Cillian Murphy, Mark Rylance ile Tom Hardy'in oynadığı Dunkirk,

Georgii Orlav ile Vladislav Bayramgulov'un yönettiği ve Boris Kutnevich, İdil Küner, Mark Kutnevich ile Mark Kutnevich'in seslendirdiği animasyon film Maşa ile Koca Ayı (Masha i Medved),

Martin Koolhoven´in yönettiği ve Dakota Fanning, Kit Harington, Carice van Houten, Guy Pearce, Paul Anderson´ın oynadığı Brimstone,

Samet Çakırtaş´ın yönettiği ve Yusuf Karakuyu, Ali Akgöl, Buse Naz Çınar, Ceren Müftüoğlu, Beyza Geçeci, Hatice Öztürk´ün oynadığı Saklambaç: Ölüm Oyunu,

Jim Jarmusch´un yönettiği ve Winona Ryder, Gena Rowlands, Armin Müller-Stahl, Giancarlo Esposito, Rosie Perez, Isaach De Bankolé´un oynadığı Dünyada Bir Gece (Night on Earth).
Haberin devamı için tıklayın.
Efsanevi tahliye operasyonu Dunkirk, İngilizler ve müttefiklerinden oluşan birliklerin düşman askerleri tarafından bir sahilde kıstırılmalarıyla başlar. Artlarında düşmanlar, önlerinde uzanan uçsuz bucaksız deniz arasında sıkışıp kalan askerlerin kurtulmaları bir mucizeye bağlıdır. Fransa sahillerinde yer alan Dunkirk'te Almanların kıstırdığı müttefik birlikler hem İngiliz donanmasına hem de sivillere ait gemilerle güvenli bir bölgeye götürüldüler.
Haberin devamı için tıklayın.
Guillaume Canet, bir erkeğin isteyeceği her şeye sahiptir. Ancak bir gün, yirmili yaşlardaki bir aktris kendisine artık kadınların gözünde eskisi kadar çekici bir erkek olmadığını söyler. Aslına bakılırsa, Guillaume hiçbir zaman öyle biri olmamıştır ama bunu duymak onu hayli yaralar. O'nu asıl can evinden vuransa, en seksi aktörler listesinden düşmesi olur. Guillaume Canet, yaşam şekli olarak yepyeni bir tarzı benimser.
Haberin devamı için tıklayın.
Sok Woo, kızını ihmal eden bir babadır. Doğum gününde kızının ısrarları üzerine, onu eski eşinin yanına bırakmak için Busan'a gidecek olan trene biner. Tren kalkmak üzereyken, sıra dışı bir virüsten etkilenen genç bir kadın, trendekilere virüsü yaymaya başlar. Sebebi belirlenemeyen virüs, tüm ülkeye yayılırken, hızla Busan'a yol alan trende de Sok Woo, kızı ve daha birçok yolcu amansız bir hayatta kalma mücadelesine başlarlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Kocası ve çocuklarıyla mutlu, sıradan bir yaşam süren Liz´in hayatı, kasabaya yeni bir din adamı gelmesiyle kabusa döner. Pederin görevini yapmaya başlamasıyla Liz ve ailesi büyük bir tehlike altına girer. İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, bir yandan ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumaya çalışırken, bir yandan da içinde bulunduğu durumdan kaçış yolu bulmaya çalışacaktır.
Haberin devamı için tıklayın.
Beş taksi, beş şehir ve bir gece. Los Angeles´ta taksiyle evine giderken iş bağlamaya çalışan bir menajer, aradığı yıldızı taksi şoföründe keşfeder. New York´ta palyaçoya benzeyen ve şair gibi konuşan Alman bir taksi şoförü direksiyonu müşterisine bırakır. Paris´te yakışıklı Afrikalı bir adamın taksisine binen kör bir kadın arasında beklemediği bir etkileşim olur. Roma´da arabasına binen rahibe günah çıkarmaya çalışan şoför, müşterisinin ölmek üzere olduğunun farkında bile değildir. Son olarak da Helinski´de duygu yüklü bir insanlık öyküsüyle film hafızalara kazınır.
Haberin devamı için tıklayın.
Genç bir Amerikalı çift olan Julie ve Jim, fotoğraf çekmek için Tayland´a macera dolu bir seyahat planlarlar. Çok güzel başlayan tatilleri Jim´in Julie´ye evlenme teklifi etmesiyle daha da güzelleşir. Şehri karış karış gezen aşıklar, İngiliz bir rehber eşliğinde ruhlar evi olarak bilinen, içinde birçok küçük tapınağın bulunduğu kırsal bir alana giderler. Burada farkında olmadan şeytani bir gücü rahatsız eden Julie´yi kötü ruhlar rahatsız etmeye başlar. Giderek artan bu bela karşısında Julie´nin ruhlar dünyasında ebediyen hapsolmaması için, Jim´in bu laneti ortadan kaldırmanın bir yolunu bulması gerekecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Yasemin ve Mustafa İzmir'de ikamet eden aynı evi paylaşan, farklı dinlere mensup olduklarına aldırış etmeden birlikte olmayı başarmış iki sevgilidir. Yasemin'in hayatı gördüğü rüya ile bir anda kâbusa dönmüştür. Ardarda yaşadığı paranormal olaylar onu bunalıma sokar. Mustafa olan biten her şeyi hafife alarak Yasemin'i rahatlatmaya çalışır ancak sevdiği kadın için endişelenmektedir, sonrasında tanık olduğu olaylar onda da büyük bir korku yaratır.
Haberin devamı için tıklayın.
Bulgaristan'da yaşayan Kiki ile Miki'nin plak çıkarıp meşhur olmak gibi tek bir hayalleri vardır. Saf olduklarından kendilerine Belçika'ya vize çıkmasını beklerler. Bu durumdan yararlanan köyün kurnazı Biznesmen Bayram, Belçika'da tanıdığı Plakçı Şehmuz'u ayarlar. Amacı Kiki ve Miki kardeşleri pazarlayarak, plak yapımcısı Şehmuz'dan yüklüce para koparmaktır. Kiki ve Miki köyüne ve yatalak annesine veda ederek Belçika yollarına düşer.
Haberin devamı için tıklayın.
Üniversite öğrencisi bir grup genç, hafta sonu tatilini geçirmek üzere civar köylerden birine doğru yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında yolda başlarına gelen esrarengiz bir olay yüzünden araç çamura saplanır. Aracı saplandığı yerden kurtarmak için yardım istemek üzere bir eve giren gençler, girdikleri bu evde hiç tahmin etmedikleri bir olayla karşı karşıya kalırlar. Neler olup bittiğini anlamaya çalışan gençler kendilerini bir anda bir ölüm kalım savaşının tam ortasında bulurlar. 5 arkadaşın nefes kesen kurtulma mücadelesi birbirinden sürprizli olaylara sahne olan bir maceraya dönecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasındaki maceralar. Çocuklar için özel yapılan ve ilk kez İnteraktif sinema deneyimi yaşatacak olan filmde Doğukan Manço ve Aydilge de yer aldılar ve filmde seyirciye birçok güzel sürpriz hazırladılar.
Haberin devamı için tıklayın.
1 -
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0