YENİ VİZYON FİLMLERİ

Bu haftanın programında 9 film var:

Emir Kusturica'nın yönettiği ve Monica Bellucci, Emir Kusturica, Sloboda Micalovic ile Sergej Trifunovic'in oynadığı Aşk ve Savaş (On the Milky Road),

Jee Woon Kim'in yönettiği ve Byung Hun Lee, Yoo Gong, Kang Ho Song ile Ji Min Han'ın oynadığı Karanlık Görev (Age of Shadows),

Marc Webb'in yönettiği ve Chris Evans, Lindsay Duncan, Mckenna Grace ile Jenny Slate'in oynadığı Deha (Gifted),

Espen Sandberg ile Joachim Ronning'in yönettiği ve Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites ile Kevin R. McNally'in oynadığı Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales),

Atakan Şatıroğlu ile Berkay Berkman'ın yönettiği ve Berkay Berkman, Atakan Şatıroğlu, Şüha Çağrıcı ile Haldun Şenocak'ın oynadığı Katre: Hainler Daima İçimizde,

Gözde Kural'ın yönettiği ve Öykü Karayel, Beran Soysal, Muhammed Cangören ile Abdul Qadir Farookh'un oynadığı Toz,

Samet Çakırtaş´ın yönettiği ve Şehmus Kartal, Pınar Güven, Bilge Bilge, Akın Ayvaz, Sebahat Adalar, Yaşar Alptekin´in oynadığı Sinsiran: Yasak Aşk,

Moharram Zeinalzadeh ile Mustafa Delazy´nin yönettiği, Volkan Keskin, Zelal Dere, Fırat Tanış ile Metin Keçeci´nin oynadığı Yarının Adı Başka,

Khurram H. Alavi ile Ayman Jamal´ın yönettiği animasyon Özgürlüğün Sesi Bilal (Bilal: A New Breed of Hero).


Haberin devamı için tıklayın.
Kaptan Salazar'ın yönettiği hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni'nden kaçmıştır. Hayatta kalmak için tek umudu Poseidon Asası'nı bulmak olan Jack Sparrow, güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ile Kraliyet Donanmasından Henry adında dikbaşlı genç bir denizciyle anlaşma yapmak zorundadır.
Haberin devamı için tıklayın.
Bosna Savaşı yılları ve bahar... Bir sütçü, her sabah eşeği üzerinde vızıldayan mermiler arasında cepheye süt taşırken aydınlık ve huzurlu bir yaşamın hayallerini kurmaktadır. Köye gelen gizemli bir İtalyan kadına aşık olmasıyla alt üst olan hayatı, onu tutku dolu, yasaklı bir ilişkiye sürükler. Rüya gibi ve bir o kadar da tehlikeli bir aşka yelken açan ikiliyi ne savaş ne de kader durdurabilecek gibidir.
Haberin devamı için tıklayın.
Frank Adler, Florida'nın bir kıyı kasabasında genç yeğeni Mary'i yetiştiren bekâr bir adamdır. Mary 7 yaşında parlak dahi bir çocuktur. Frank, Mary'nin normal bir hayat sürmesini ister fakat annesi Boston'lı Evelyn, Mary'nin matematiğe olan hakimiyetini farkeder ve Frank'le Mary'yi birbirinden ayırmaya çalışır. Ailede gerilim başladığında amca ve yeğeni, ev sahibeleri Roberta'dan büyük destek görürler.
Haberin devamı için tıklayın.
Bir zamanlar Kore´nin bağımsızlığı için mücadele veren Lee, artık Japon emniyetinde komiser olarak hayatına devam ediyordur. Bu direnişe sızıp içeriden çökertme emri geldiğinde ise kendini hiç beklemediği bir kumpasın içinde bulur.
Haberin devamı için tıklayın.
Azra'nın, ailesinin sır dolu geçmişinin izini sürerken, savaşın insanların kaderi üzerindeki etkilerini ve Afganistan'da yalnız bir kadın olarak çıktığı yolculuğu anlatıyor.
Haberin devamı için tıklayın.
Yıllar önce İstanbul'a yerleşmiş olan oğlunun evlenmek üzere ve kayıp olduğunu öğrenen Nesim Afgan, oğlunu bulmak için Türkiye'ye doğru yola koyulur. Tehlikeli yollardan geçerek diğer mültecilerle birlikte Türkiye sınırından giriş yapar. Nesim Afgan, yolculuk sırasında sınırdaki köylerden birinde çoban Mustafa ve Zelal'in aşkına şahit olur. Çoban Mustafa, Zelal'i korumaya çalışırken Nesim ve kötü adamlar arasında kalır.
Haberin devamı için tıklayın.
Emlakçı Savaş, yaşadığı mahallenin insanları tarafından çok sevilen, saygı duyulan, güvenilir biridir. Ancak bu onun yalnızca görünen yüzüdür. O, yüksek zekasıyla ve kurduğu türlü oyunlarla, Allah´a inanan herkesi yoldan çıkarmayı amaç edinmiştir. Amacına ulaşmak için kendine seçtiği hedefler arasında; sonradan dine dönmüş olan Raşid, bir ilahiyat fakültesi öğrencisi olan Enes ve dindar bir ailenin tek kızı olan Reyhan vardır. Filmin sonunda bu savaşı hangi tarafın kazanacağı ise merak konusudur.
Haberin devamı için tıklayın.
Evli olan Nermin, sevgilisiyle yasak bir aşk yaşamaktadır. Sevgilisiyle birlikte olabilmek için onun yardımıyla bir büyü yaptırır. Ancak bu büyünün sonuçları çok ağır olur. Büyü yüzünden Nermin'in kız kardeşi Seher tecavüze uğrayarak öldürülür. Nermin'in eşi Bedri ise her gece korkunç kâbuslarla boğuşmaktadır. Geri dönüşü çok zor olan ve cinlerin en tehlikelisi Sinsiran'la mücadele etmekte olduğunu bilmeyen Bedri'ye umut ışığı iş arkadaşı Murat'tan gelir.
Haberin devamı için tıklayın.
Bilal, küçüklüğünden itibaren hep bir savaşçı olmayı hayal etmektedir. Atlı süvarilerin saldırısı sonrası annesi ölür. Başlayan esaret dönemi, kız kardeşiyle birlikte Bilal'in kâbus yılları olur. Esir pazarında Hicaz'ın zengin tüccarı Ümeyye'ye satılışı ile yeni bir dönem başlar. Yeniden özgürlüğe kavuştuğunda yaşadığı toplulukta saygın bir konuma yükselir ve çok iyi bir savaşçı olur.
Haberin devamı için tıklayın.
1 -
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0