VİZYONDAKİLER

Bu hafta gösterimden sekiz film (Çakallarla Dans 5, Garantili Ölüm Yoksa Paran İade, Bana Bir Soygun Yaz 2, Kimsesiz Çocuk Remi, Hayatım Yalan, Prenses ve Ejderha, Yanımda Kal, Kurtlar ve Çakallar) kalktı ve sekiz film ikinci haftasına girdi. Yerli filmleri vizyonda El-Ummar, Müslüm Baba, Rafadan Tayfa Dehliz Macerası, Bizi Hatırla, Hedefim Sensin, Müsaadenizler Büyükler, Börü, Bekarlığa Feda, Araf 2, Dalavere, Borç Harç, Çiçero, Üç Harfliler: Adak, Can Dostlar temsil ediyor.
Haberin devamı için tıklayın.
Ralph ve Internet, büyük ekran video oyununun kötü adamı Ralph ve O'nun uyumsuz dostu Vanellope von Schweetz'e merhaba diyor. Bu macerada, Litwak'ın oyun salonunu geride bırakarak, internetin keşfedilmemiş, genişlemiş ve hızlı tempolu dünyasının içine dalıyorlar.

Haberin devamı için tıklayın.
Yarı zamanlı kurye, arada sırada da yazar olan Jongsu bir teslimat sırasında eski komşusu olan Haemi´yle karşılaşır. Haemi genç adamdan, kendisi Afrika seyahatindeyken kedisine göz kulak olmasını rica eder. Seyahatten döndüğündeyse, Jongsu´yu Kenya´da rastladığı gizemli bir adam olan Ben´le tanıştırır. Bir gün Ben Jongsu´ya sahip olduğu tuhaf bir hobiden bahseder.

Haberin devamı için tıklayın.
Robin Hood Haçlı Seferleri´nden dönüşüyle yolsuzluk ve kötülük dolu bir Sherwood Ormanı ile karşı karşıya kalır. Robin Hood bir yandan yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardım ederken, bir yandan da Nottingham Şerifi´nin yolsuzluklarıyla savaşacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

Haberin devamı için tıklayın.
Will Foster, eşi ve çocuklarının travmatik bir şekilde kaybeden parlak bir bilim adamıdır. İnsan bilincini bilgisayarlara aktarabilme ve insan klonlama çalışmaları yapan Foster, ailesini geri getirmek için bilimin sınırlarında gezerek tüm varlığını ortaya koyacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Sara arkadaşını ziyarette gider. Arkadaşının yüzme havuzunda bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Kısa süre sonra suyla temas eden herkesin tehlikede olduğunu keşfeden Sara, derinlerde gizlenen mistik ve kötü niyetli yaratıkla yüzleşmeye sürüklenir.

Haberin devamı için tıklayın.
Zeytinburnu'nda, eniştesi Münir'le ortak bir rent a car işleten Baybars'ın rutin kurnazlıklarla geçen yaşamı, eniştesinin arabasının çalınmasıyla değişir. Çalınan arabalarını bulmak ve hırsızlara dersini vermek için İstanbul'dan Bodrum'a gelen Baybars ve Münir'in, bir mafya değiş tokuşunun arasında kaldığından haberi yoktur. Olay anlaşıldığında ise otelde meydana gelen türlü yanlışlıklar, işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale getirir.

Haberin devamı için tıklayın.
Lara, bir yandan ergenliğin getirdiği huzursuzlukla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da bale eğitimindeki zorlukları aşmaya çalışıyor. Yönetmen Dhont, "böyle bir cesaret öyküsü, benim ilk filmimim konusu olmalı" diyerek 2009'da Belçika'da bir gazetede okuduğu haberden yola çıkmış.

Haberin devamı için tıklayın.
4 yaşındaki Joe, ev hanımı bir anne ve golf oyuncusu bir babanın tek çocuğudur. Bir gün Kanada sınırında, evlerine çok da uzak olmayan bir ormanlık bir bölgede kontrol altına alınamayan bir yangın çıkar. O sırada işinden kovulan ve bir anlamda hayattaki amacını kaybeden Jerry, karısını ve oğlunu arkasında bırakarak yangını söndürmeye giden ekibe katılır. Babasının yokluğunda birdenbire yetişkin rolü üstlenmek zorunda kalan Joe, bir yandan da annesinin çaresizliğine ve aileyi ayakta tutma çabasına tanık olacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Birbirini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan Kübra ve Ahmet'in hayatları anlam veremedikleri olaylar nedeniyle kabusa dönüşür. Doktor, Kübra'ya sara teşhisi koyarken; mahallenin imamı Kübra'ya cin musallat olduğunu iddia eder. Ahmet bu olanlara mantıklı bir açıklama bulmaya çalışırken, Kübra'nın babaannesinin ölmesi, kilitli bir dolapta yok edilemeyen bir muskanın bulunması, Kübra'nın günden güne kötüleşen hastalığı karşısında ne yapacağını bilemez. Karşı karşıya oldukları cin en acımasız cin kabilesi olan Cühenna Kabilesi'nin Padişahı'dır.

Haberin devamı için tıklayın.
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar, Maşa isimli küçük bir kız çocuğuyla sirkten emekli ayı Mişka´nın üçüncü sinema macerası.

Haberin devamı için tıklayın.
Birbirlerine sımsıkı bağlı Dash ve Zack kendilerini bir anda avcıların ağından kaçarken bulurlar. Oğlu Zack´i kaçıran hayvan tüccarlarını bulmak için yanına ajan köpek Hamilton´ı da alan Dash, avcıların yerini bulup oğlunu kurtarabilmenin yollarını ararken, göründüğünden çok daha akıllı Zack´in de diğer hayvanlarla birlikte bir kaçış planı vardır. Baba-oğul tekrar bir araya geldiğinde, aralarındaki bağ çok daha kuvvetli ve sevgi dolu olacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Hayatı boyunca oyuncu olmak için çabalayan küçük Marziyeh'in konservatuara gitmesinin engellenmesi üzerine çektiği video ünlü aktris Behnaz'ı derinden etkiler. Çekimini durdurup yardım istediği Jafar Panahi ile İran'ın Türkçe konuşulan kuzey bölgesine doğru bir yolculuğa çıkarlar. Yolda karşılarına inanılmaz hikayeler, sıra dışı insanlar, korumacı gelenekler ve de acı gerçekler çıkacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Mete, Çağlar ve Burak çok yakın arkadaşlardır. Birkaç yıl önce Burak evlenmiş. Şimdi sıra Çağlar´dadır. Çağlar Gamze´yi deliler gibi sevmektedir. Ancak Gamze´nin babası Timur Bey Çağlar´ı bir türlü kızına layık görmemektedir. Timur Bey kızı ile Çağlar´ın arasını bozmak için uğraşsa da başarılı olamamıştır. Ancak son kozunu daha oynamıştır. Üç kafadar için büyük bir plan yapar. Düğünden bir gün önce kendisinin de katılacağı bir bekarlığa veda partisi organize eder ve Çağlar´ın başına açacağı belayla kızını ondan kurtarmak ister. Lakin ortalık öyle bir karışır ki, plan bambaşka bir hale döner.

Haberin devamı için tıklayın.
Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) artık büyümüşlerdir, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen´la (Walters) birlikte Cherry Tree Lane´de yaşamaktadırlar. Michael kişisel bir kayıp yaşadıktan sonra esrarengiz dadı Mary Poppins (Blunt) tekrar Banks´lerin hayatına girer ve iyimser sokak lambası yakıcısı Jack´le (Miranda) birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olur. Mary Poppins aynı zamanda çocukları eksantrik kuzeni Topsy (Streep) dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterlerle tanıştırır.
Haberin devamı için tıklayın.
Arthur Curry'nin iki dünyayı birleştirme görevi hem inançlarının gücünü hem de cesaretini sınayacak büyük bir zorlukla, Atlantis ülkesinin uzun süredir kayıp olan Üç Çatallı mızrağını ele geçirmekle başlıyor. Bu mızrağı yalnızca Atlantis'in gerçek kralı kuşanabiliyor.
Haberin devamı için tıklayın.
Bir ejder, Trol krallığını ele geçirmek için çok kötü planlar hazırlamaktadır. Prenses Cupcake ve O'nun cesur arkadaşları olan yaramaz, haşarı troller ve bir avuç sihirli yaratık, tüm güçlerini birleştirebilirlerse ancak o zaman Trol krallığını kurtarabileceklerdir.
Haberin devamı için tıklayın.
Ormanda terk edilmiş köpeklere sıcak bir yuva hazırlamak için bir grup çocuk bir araya gelir, gizlice köpekleri beslemeye başlarlar. Çocuklar, sahipleri tarafından ormana terk edilmiş köpeklerin hayatta kalması için mücadele ederken, kötü niyetli birileri de köpekleri yok etmek için harekete geçmiştir. Sitenin güvenlik müdürü Hakan'ın desteğini alan çocuklar kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulurlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Film, 15 Temmuz gecesi yuvaları olan Özel Harekât Daire Başkanlığı bombalandıktan sonra, kendileri için kâbus gibi bir gece boyunca mücadele etmeyi seçen; imkansızlıklara rağmen görevlerini yapan, devletine bağlı Türk askerleri ve sivilleri ile omuz omuza hainleri alt eden Ankara'daki Polis Özel Harekât Taarruz Timi Börü'nün öyküsü.
Haberin devamı için tıklayın.
1 - 2 - »
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
177
0
128
0
164
0
125
0