VİZYONDAKİLER

Bu hafta gösterimden 14 film (Gelecek Günler, Gerçeğin İki Yüzü, Ağustos Böcekleri ve Karıncalar, Aç Kapıyı Çok Fenayım, Bir Annenin Feryadı, Beden ve Ruh, Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal, Lanet: Ervah Cinleri, Ne Çıkarsa Bahtına Gari, Ölümcül Deney: Dejavu, Tuz ve Ateş, Yeni Başlayanlar İçin Yaşama Sanatı, Yaşamak Güzel Şey, Baş Belası) kalktı ve 10 film ikinci haftasına girdi. Yerli filmleri vizyonda Recep İvedik 5, Koca Dünya, Kolonya Cumhuriyeti, Zer, Kaygı, Geri Döndü, 4N1K, Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu, Her Şey Mümkün, Bahtiyar Bahtıkara, New York Masalı, Hızlı ve Tüplü, Toz, Yarının Adı Başka, Sinsiran: Yasak Aşk, Katre: Hainler Daima İçimizde, Özgürlüğün Sesi Bilal temsil ediyor.
Haberin devamı için tıklayın.
Genç Karl Marx, karısı Jenny ile birlikte sürgüne gönderilir. 1844´te Paris´te, İngiliz proletaryasının çirkin başlangıcını çalışan, bir fabrikatörün oğlu olan Friedrich Engels ile tanışır. Narin ve nazik bir yapısı olan Engels, Marx´ın yeni dünya görüşünü oluşturan yapbozun eksik parçasını doldurur. Birlikte, sansür, polis baskınları, isyanlar ve siyasi kargaşa arasında, o güne kadar ne organize olabilmiş ne de kalıcı olabilmiş işçi hareketinin doğuşuna önderlik edeceklerdir. Bu hareket, iki parlak, küstahça cesur ve zehir gibi zeki, genç adamın önderliğinde, Rönesans´tan bu yana dünyanın şahit olduğu en sağlam teorik ve politik dönüşüme evrilecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
2. Dünya Savaşı sırasında A.B.D ve İngiltere İstihbarat Bakanlıkları, ulusa moral aşılamak amacıyla Dunkirk Muharebesi'nde kurtarılan askerlerin hikâyesini anlatan duygusal bir film çekmektedirler. Sekreterlik pozisyonuna başvurduğunu düşünen Catrin işe alınınca, birden kendini bu filmin senaryo ekibinde bulur. Senaryo ekibinin başındaki Tom'un sayesinde savaşın tüm zorluklarına rağmen içindeki umudu ve sevgiyi keşfedecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Van'da görev alan Amerikalı Doktor Jude'la tanıştıktan sonra, ülkesinde yaşanan adaletsizliklerden ötürü hayal kırıklığına uğramış genç ve idealist kadın Lillie, dünyanın savaşa sürüklendiği bir ortamda Osmanlı Subayı olan İsmail'e aşık olur. Savaş koşullarının kötüleşmesiyle birlikte artık Lillie, kendisi için mi, yoksa başkaları için mi yaşayacağına karar vermek zorundadır.

Haberin devamı için tıklayın.
Scare Campaign isimli popüler bir şaka programı, beş yıldır reytingleri alt üst etmektedir. Ancak internetle birlikte yepyeni programlar, sınırları zorlayan fikirler izleyicilerin daha çok ilgisini çekmektedir. Programın yapımcılarından Marcus, popülerliklerini yeniden kazanmak için her türlü şakayı göze almıştır. Yine bir okulda, gizli kamerayla şaka yapmak istedikleri kişi, yapımcıların hayal edemeyeceği sırlara sahiptir ve şaka uzadıkça işler hiç de istenmeyen bir yere gidecektir. Acaba bu defa, yanlış kişiye mi şaka yapmışlardır?
Haberin devamı için tıklayın.
Bulunduğu her yerde gürültü, patırtı çıkaran Maymun Kral yalnızlığa mahkum edilerek Beş Element Dağı'na hapsedilir ve efsane haline gelir. Liu bu efsaneden en çok etkilenenlerin başında gelmektedir. Bir gün Dağ Canavarları küçük Liu'ın yaşadığı köye saldırırlar. Liu kaçarak Beş Element Dağı'na sığınır ve yanlışlıkla Maymun Kral'ın üzerindeki mührü çözerek onu binlerce yıllık uzun uykusundan uyandırır.
Haberin devamı için tıklayın.
"Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul" filminde, Meemaw´un 90. doğum gününe katılmak için Heffley ailesinin çıktığı yolculuk, tabi ki Greg´in düzenlediği video oyunları sayesinde komik bir hal alır. Tüm zamanların en çok satan kitap serilerinden birine dayanan bu ailenin ülke çapındaki macerası, Heffley´lerin unutamayacağı bir deneyim haline gelir.
Haberin devamı için tıklayın.
Kendi küçük dünyasında yaşayıp giden tesisatçı İbrahim, bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Tüm hayatını geride bırakır ve uzun bir tatile çıkar. Otelde tanıştığı ünlü manken Pelin´le aşk yaşamaya başlar. Ancak gerçek hiç de göründüğü gibi değildir. İbrahim, ikizi kadar benzediği ünlü bir iş adamının yerine geçmiştir. Her şey yolunda giderken, Pelin ile İbrahim arasında aşk başlar... Bir yanda İbrahim´in geride bıraktıkları, bir yanda zenginlerin dünyasının oyunları... Mafyanın, ihanetin, kumpasın ve magazin dünyasının karmaşası içinde, kadınlar ipleri ele alır.
Haberin devamı için tıklayın.
Genç ve başarılı iş kadını Deniz´in geçirdiği ölümcül kaza sonrası, hayatında radikal değişiklikler yapmasıyla başlıyor. İşinden, nişanlısından ve evinden ayrılıp, mutluluğu arayan Deniz´in kaderi, intihara teşebbüs eden Kerem´i kurtarmasıyla bir kez daha değişiyor. Kerem´i vazgeçirmek için ona yedi gün içinde hayatın yaşanmaya değer olduğunu kanıtlamaya çalışan Deniz, bir yandan Kerem´in sorunlarını çözerken, diğer yandan kendilerini köşe bucak takip eden, takıntılı eski nişanlısından kaçmaya çalışır. Yedi günlük süre dolarken Deniz, verdiği sözü tutmaktan çok, Kerem´e karşı olan duygularının değişmesinden ve gerçek aşkı bulmasından korkmaya başlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Gökhan ve Metin, tamirci çıraklarıdır. Hayallerini süsleyen Şahin marka araba almak için para birleştirmeye karar verirler. Kayserili galericide buldukları sarı renkli Şahin istedikleri gibidir. Nihayet hayallerindeki Şahin marka arabayı alırlar ve Modifiye yapmaya karar verirler. Ustalarının yardımı ile başlayan komik ve aksiyon dolu hayatları, karşılarına çıkan Kayserili Galerici, Lastikçi Emin ve rakibi Tansu ile daha renklenecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Bahtiyar Hoca, annesi yüzünden 36 kez ´evlenememiş´ bir garip medyumdur. Fakat Bahtiyar Hoca, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara da rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Pakize ile evlenmeyi kafaya koyacaktır.
Haberin devamı için tıklayın.
Covenant adlı bir gemi, sakin ve bilinmeyen bir gezegene iniş yapar. Tayfa, başlangıçta gezegeni keşfedilmemiş bir cennet olarak görse de, karanlık kendini gösterdiğinde ekibin fikri değişecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern taç giyer. Doğuştan kazanılan hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ama bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmaya mecbur bırakılır.
Haberin devamı için tıklayın.
Haber kanalında kurgucu olarak çalışan 30´lu yaşlarındaki Hasret uzun süredir aynı kâbusu görmektedir. Tekrarlayan kâbusla aklına bir soru düşer: Annesiyle babası trafik kazasında ölmemiş olabilir mi? Toplumsal bellek ve etki alanları temeline oturan psikolojik gerilim Kaygı, müzisyen anne-babası 20 yıl önce trafik kazasında ölen bir kadının kâbusuyla ilerliyor. Hasret, gerçekle sanrının paslaştığı tekinsiz bir ülkede yaşıyor. Geçmişini hafızasında arıyor.
Haberin devamı için tıklayın.
Melis 24 yaşında, üniversite mezunu bir genç kadındır. Günün birinde üniversite arkadaşı Tülay, Melis´i alıp eski üniversite arkadaşlarının partisine götürür. Ancak partiyi yapan kişi hala Melis´e takıntılı olan eski sevgilisi Uğur´dur. Evde Uğur, Melis, Tülay ve Tülay´ın sevgilisi Burak´tan başka kimse yoktur. Kısa sürede aldığı sentetik maddelerin etkisiyle kendini kaybeden Uğur gecenin sonunda Melis´i öldürür. Aradan 1 ay geçtiğinde Melis´in ruhu bir hoca tarafından geri getirilir. Artık Melis´in kendisine zarar verenlerden intikam alma vakti gelmiştir...
Haberin devamı için tıklayın.
Günün birinde bir profesör birbirinden farklı güçlere sahip 3 tane çok akıllı oyuncak yapar. Bunlar Nane, Limon ve Biber´dir. Üç 3 oyuncağın da birbirinden farklı ve doğaüstü yetenekleri vardır. Ancak günün birinde Nane´nin zaman makinesi özelliği bozulur ve Profesör´le Biber zamanın içinde kaybolurlar. Onları kurtarıp günümüze geri getirmek Nane ve Limon´un ellerindedir.
Haberin devamı için tıklayın.
Yaprak, çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında, 5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz'dan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur. Bir gün, bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış'ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır, ya bir 'Masal Prensi'ni, ya da 'Gamzeli Kahraman'ı seçecektir.
Haberin devamı için tıklayın.
Önce bir fırsat vardı... Sonra bir ihanet. Üzerinden yirmi yıl geçmiştir. Çok şey değişmiş, fakat bir o kadar şey de aynı kalmıştır. Mark Renton ev olarak tanımlayabildiği tek yere geri döner. Onu bekleyenler vardır: Spud, Sick Boy ve Begbie... Bekleyen başka eski dostlar da vardır: Keder, kayıp, neşe, intikam, nefret, dostluk, sevgi, özlem, korku, pişmanlık, diamorfin, kendini harap etme ve ölümcül tehlike; hepsi ona hoş geldin demek için sıraya girmişlerdir ve dansa katılmaya hazırdırlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Araştırmacı kimliğinin yanı sıra, yönetmen, bilim insanı, fotoğrafçı ve yazar Kaptan Cousteau'nun Akdeniz'den Antarktika'ya uzanan hikâyesi. Cousteau, karısı ve iki oğluyla Akdeniz kıyısında cennet gibi bir koyda yaşamaktadır. Cousteau, su altında nefes alabilmeyi sağlayan icadı sayesinde bambaşka bir dünyayla tanışmıştır. Her ne pahasına olursa olsun bu harika dünyayı keşfetmeye kararlıdır.
Haberin devamı için tıklayın.
Tessa, bitmiş evliliğini aşamamıştır. Boşandığı kocası David, Julia ile nişanlanıp onu daha önce birlikte yaşadıkları eve getirmiştir. Tessa aynı zamanda, David'in kızları Lilly ile yeni ve mutlu bir hayat kurmasını problem etmektedir. Yeni eş ve üvey anne rolüne alışmaya çalışan Julia ise sonunda hayalindeki ve sıkıntılı geçmişine bir perde çekmesine yardımcı olabilecek birini bulduğuna inanmaktadır.
Haberin devamı için tıklayın.
1 - 2 - »
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0