VİZYONDAKİLER

Bu hafta gösterimden 22 film (Baba Nerdesin Kayboldum, Aile Arasında, Benim Adım Osssman, Cin Çıkarması, Çatışma, Çılgın Baskın, Dört Köşeli Üçgen, DipDip Bir Okyanus Macerası, Durumunu Güncelle, Gökdelen, İtalyan Usulü Aş, İlk Arınma Gecesi, Kıskanç, Karanlık Zihinler, Kabir Azabı, Milyonluk Kuş, Yaşar Kemal Efsanesi, Yarım ile Yamalak, Şafaktan Önce, Sera, Sevginin Gücü, Beni Satan Casus) kalktı ve 11 film ikinci haftasına girdi. Yerli filmleri vizyonda Kelebekler, Siccin 5, İki İyi Çocuk, Facia Üçlü, Gürbüz: Hadi Allah´a Emanet, Zifir-i Azap, Güvercin, Göç Yolu, Bücür, Sorma Neden, Nezih Bir Film, Bırakma Beni ediyor.
Haberin devamı için tıklayın.
James Silva devlet tarafından yok sayılan bir adamdır. 6 şehre yayılan bir zararı önlemek için gizli bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva'nın ekibine düşer. Silva'nın görevi ekibiyle birlikte, gizli bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye ulaştırmak ve gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere ulaşmak isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri elde etmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip ile Silva'nın ekibi arasında mücadele başlar.
Haberin devamı için tıklayın.
Bir grup Alman işçi, Bulgaristan kırsalında ıssız bir yerde, zorlu bir şantiyeye çalışmaya gider. Yabancı topraklar, macera arzularını körükler ama bir yandan da kültürel farklılıklar ve dil engelinden kaynaklanan önyargıları ve güvensizlikleriyle yüzleşmelerini beraberinde getirir. Bir grup işçi köylülerin sevgisini kazanmak ve kabullenilmek isterken, bir grup buna karşı çıkar. Hem işçiler hem de işçilerle köylüler arasında gittikçe tırmanan bir gerilim doğar...

Haberin devamı için tıklayın.
Lori ve kocası Christopher şehir hayatındaki stresten uzakta doğanın tadını çıkarmak istemektedirler. Pasifik Kuzey Ormanlarında, şehrin dışında bir kampa gitmeye karar verirler. Sakin bir hafta sonu planlayan çiftin başlarına sosyopat bir ailenin musallat olması ile ormanda yaşam mücadelesi vermeye başlarlar.

Haberin devamı için tıklayın.
Moll, küçük bir adada, yerleşik hayatı olan genç bir kadındır. Bir gün dışarıdan gelen bir yabancıya aşık olur. Bu adam Moll´un hayatında, baskıcı ailesinden uzaklaşma için güç ve dayanak noktası gibi olur fakat zamanla bu yabancının bir seri katil olduğu iddiası ortalığı karıştırır.

Haberin devamı için tıklayın.
Suriye´deki savaşta küçük kız kardeşi dışında tüm ailesini kaybeden Lena, komşusu Meryem ile birlikte Türkiye üzerinden Avrupa´ya doğru gelişen bir yolculuğa başlarlar. Lena´nın asıl istediği evine dönmektir, zorluklarla geldikleri İstanbul´da devamlı ortaya çıkan problemlerle boğuşarak ayakta kalmaya çalışırken kendi hikayelerinin kahramanları olurlar.

Haberin devamı için tıklayın.
Eski bir Ordu Korucusu ve Özel Kuvvetler askerini Meksika´daki ücretli bir görevde, bir Predator olduğunu öğrendiği gizemli bir uzaylı ile karşılaşır. Yaratıkların teknolojisinin bir kısmını ABD´ye geri gönderir; orada, oğlu Rory onları kontrol etmek için kullanılan dili çözer. Bu da onu, Predatorlardan gelen ciddi bir tehdide maruz bırakır. Hükümetin, gördüğü şeyi ortaya çıkarmasını engellemenin bir yolu olarak psikiyatrik değerlendirme için sınırlanmış olan Quinn, Deliler adı verilen bir grup eski askerle oğlunu kurtarmak için kaçar ve daha büyük bir komployu keşfeder.
Haberin devamı için tıklayın.
Ünlü mafya babası Seyfi´nin rakipleri, oğlu olmayan Seyfi´nin ölüp geride bırakacağı imparatorluğu bölüşmeyi dört gözle beklerlerken, Seyfi´nin hiç tanımadığı bir oğlu olduğu ortaya çıkar. Ne var ki bu oğul, hiç Seyfi´nin umduğu gibi yerini gönül rahatlığıyla bırakabileceği niteliklere sahip değildir. Yine de yavaş yavaş mafya olmanın gerekliliklerini öğrenmeye başlar.

Haberin devamı için tıklayın.
Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal´in eseridir. Bülent, Celal´in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir. Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent´e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir!
Haberin devamı için tıklayın.
Ayda ailesinin son ferdi olan Sema, babasının ölümü ile yapayalnız kalır. Babasının cenazesi ile İstanbul´a dönen genç kadın merasimden sonra aile konağına yerleşir. Sema´nın hayatı babaannesinin bıraktığı şifreli bir belgeyi teslim almasından sonra bambaşka bir hal alır. Kendisini bilinmeyen bir dünyanın içerisinde bulan Sema, bir başına zorlu bir mücadeleye girer. Sema binlerce yıldır gizlenen "Eskilerin Emaneti"nin sırrını çözebilecek midir?

Haberin devamı için tıklayın.
Stephanie, hayatını Youtube´ta paylaştığı videolardan kazanan vlogger bir annedir. Bir gün, en yakın arkadaşı Emily aniden ortadan kaybolur. Stephanie tüm enerjisini Emily´ye ne olduğunu öğrenmeye harcarken, Emily´in kocası Sean da şaşırtmacalar, ihanetler, sırlar ve bu sırların açığa çıkmasıyla, aşk, sadakat, cinayet ve intikamla dolu bu hikayede ona yardım edecektir.

Haberin devamı için tıklayın.
Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine düzen kurmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyaya dehşet saçan alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı, genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır...

Haberin devamı için tıklayın.
Anna Seghers´in 1942 tarihli romanından uyarlanan filmde Nazi işgalinden kaçan Georg adında bir adam, elinde evrakları bulunan, ölmüş bir yazarın kimliğini üstlenir. Georg Marsilya´dan gemiye binebilmek için beklerken kendi gibi birçok mülteciyle tanışır; ama gizemli Marie ile tanışınca planları değişir. Christian Petzold, tarihten ödünç aldığı bir hikâyeyi günümüz Marsilya´sında çekerek hem 75 yılda çok az şeyin değiştiğini vurguluyor hem de göçmenlik ve arada kalmışlığa dair sinemasal bir tartışma alanı açıyor.

Haberin devamı için tıklayın.
Yüksek hedef ve ideallere sahip olan Michael, merhum babasının izinden giderek, 24 yaşında Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışmaya başlamıştır. Hayatı boyunca hep bir diplomat olmak istemiş olan Michael'ın hayali, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmektir. Michael'ın yeni görevi, Birleşmiş Milletler'in, Yemek İçin Yağ adlı programına bağış toplamaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Avrupa´da 20.000 yıl öncesi. Kabilesinin önde gelenleriyle ilk avına çıkan genç bir adam yaralanır ve ölüme terk edilir. Kendine geldiğinde yalnızdır ve vücudunda kırıklar vardır. Acımasız vahşi doğada hayatta kalmayı öğrenmek zorundadır. Sürüsünden ayrı düşmüş bir kurt ile birbirlerine güvenmeyi öğrenmelidirler. Sayısız tehlike atlatarak, kış gelmeden evin yolunu bulabilmek için adam ve kurt alışılmadık bir dostluk kurarlar.

Haberin devamı için tıklayın.
Tatlı, meraklı ve maceracı Arı Maya, Buzztropolis Kraliçesi´ne herkesin içinde itiraz edip utandırınca, kovanını kurtarmak için uyumsuz böceklerden oluşan bir takımla Bal Oyunları´na katılmak zorunda kalır. Yarışı kaybederse, kovanın bütün kış için hazırladığı tüm balı Kraliçe´ye vermek zorundadırlar. En iyi dostu tembel ve çekingen Willy, şapşal karıncalar Arnie ile Barney ve bilge çekirge Flip´in desteğiyle bakalım Arı Maya, bu uyumsuz takımı toparlayıp, rekabetçi Violet ve arkadaşlarına karşı yarışı kazanıp, kovanını balı vermekten kurtarabilecek midir?
Haberin devamı için tıklayın.
Kısa yoldan parayı bulup, zengin olup, hayatını kurtarmak isteyen Hakan´ın, bu isteği için her yolu mubah kılmıştır, engel tanımaz bir hırsa bürünmüştür tüm benliği. Bu hırsı farkında olmadan en sevdiği arkadaşlarına da bulaştırır. İstemeden yaptığı bir hata Hakan ve arkadaşlarının kaderini büyük bir bilinmeze doğru sürükler. Bilmedikleri bir sona doğru yola çıkan gençlerin, aradıkları define ve Boyabat kalesine varan yolculuğu, kendi içlerinde kişilik bölünmesine kadar gider. İnançsızlığın gücü, Hakan´ın bilinmeyen bir dünyanın gerçeğini görmesi ve dehşetin kapılarını açmasıyla başlar. Namlunun ucuyla buluşan ihanetin karşılığında verilen bir söz... Girdikleri bu karanlık yolculuk inançsızlıklarının bir ışığı ve ölüm gerçeği ile yüzleşmeleri olacaktır.

Haberin devamı için tıklayın.
Keloğlan ve arkadaşları 40 yıl aradan sonra, güzeller güzeli Cankız´ın yardım çağrısı üzerine harekete geçer ve hayvanların soyunu tüketmeye çalışan zalimlere karşı mücadele ettikleri bir maceraya atılırlar. Masallarda, karşılaştığı her olumsuz durumdan mizahi yönü, zekâsı ve hazırcevaplığı ile zarar görmeden kurtulan "Keloğlan", bakalım bu kez, zalimlere karşı verdiği savaşı yenebilecek ve muradına erebilecek mi?

Haberin devamı için tıklayın.
Uzak bir göl evinde tatil yapan bir anne ve iki küçük kızı, kim olduğunu bilmedikleri bir psikopat tarafından tasarlanan korkunç tuzağa düştükten sonra bu kabustan kurtulmak ve hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.

Haberin devamı için tıklayın.
Korkunç bir soygun esnasında karısını kaybeden ve felç kalan Grey Trace´e, yeni buluşları olan bir milyarder tarafından vücudunu ?geliştirmek? üzere deneysel bir tedavi önerilir. STEM denilen bir yapay zeka implantasyonuyla gerçekleşen tedavi, Grey´e daha önce deneyimlediklerinin dışında fiziksel beceriler kazandırırken, karısını öldüren ve kendisini ölüme terk edenlere karşı acımasız bir intikam duygusuyla hareket etmesine neden olur.

Haberin devamı için tıklayın.
1 - 2 - »
115
0
139
0
120
0
162
0
151
0
121
0
122
0
128
0
164
0
125
0