Paylaş   
16.02.2017

İLHAN İREM´DEN İKİ PLAK DAHA

/

İlhan İrem'in iki albümü daha plak formatında müzikseverlerle buluşuyor!
"Dünden Yarına" ve "Bezginin Gizli Mektuplarıyla" başlayan bu proje İlhan-ı Aşk ve Seni Seviyorum albümleriyle devam ediyor.

İLHAN-I AŞK
"Takvimler 1992'yi gösterirken ortalık daha da kararmaya başladı, ama ben güzel insanlardan yana olan umudumu hiç yitirmedim. ´İlhan-ı Aşk´ albümü böylesine ışıklı insanlarla olası cennetlerde buluşma duygularını taşıyor. ´Koridor´ ile devam edeceğim Işık ve Sevgi anlatımlarının ilk adımı olan İlhan-ı Aşk, bütün hava ve yol koşullarında, farklı boyutlara geçişlerde beni izleyen ve anlayan Aşık Ruhlara armağan olan bir güzelleme albümü." (Kendi Sesinden İlhan İrem / Video) (2000)

SENİ SEVİYORUM
"Seni seviyorum. Toplumca sevgiye gereksinim duyduğumuz bu günlerde insanın evrenle buluşması, Dua ile başlayan mucizenin parçası olduk. Umutların yitirildiği anda, kaybolan duyguları yeniden diriltmek savaşıyla bir yürek büyüsünü paylaştık." (Albüm Tanıtım Metni / 2001)
İlhan İrem Müziğinin doruk noktalarından olan albüm, İlhan İrem'in diğer çalışmaları gibi pek çok kez "Bütün Zamanların En İyi Albümü" seçilmiştir.

"Dünden Yarına" ve "Bezginin Gizli Mektupları" albümleriyle başlayan seri, "İlhan-ı Aşk" ve "Seni Seviyorum" albümleriyle devam ediyor.

Diğer Haber Başlıkları
Yorumlar

127
0
114
0
129
0
144
0
176
0
146
0
157
0
158
0